Evelien Ketelaar
|
06 - 52 68 61 16 |
|
eketelaar@pesant.nl |
|
|
Terug naar Overzicht |
Innovaties in onderwijs vragen om structurele verandering in gedrag. Ontwikkeling heeft een stevig fundament nodig om op te leunen.
Overal waar verandering is, is ook weerstand. In het klein of in het groot. Tijdens D-Day is iedereen welkom die dagelijks op organisatieniveau met verandering, vernieuwing of ontwikkeling bezig is. We rekenen erop dat iedereen vragen én antwoorden bij zich draagt. Dus geen dag met sessies waar het antwoord al voorverpakt klaarligt, maar juist volop mogelijkheden om ideeën op te doen en uit te wisselen. Op verschillende manieren van lezing, tot gesprek, van korte ontmoeting tot brainstorm willen we mensen vooral elkaar verder laten brengen.
We gaan aan de slag met diverse thema’s. Zoals met input om tot innovatie te komen en met het borgen van gemaakte ontwikkeling. Het gaat ook over autonomie verlenen op teamniveau en omgaan met weerstanden. En bijvoorbeeld over de vraag hoe we van kloof naar brug komen tussen PO en VO.
Je kunt bovendien rekenen op input van:
Tijdens D-Day ben je vrij om te kiezen waar je je aansluit, hebben we een informeel ontmoetingsplein waar je ook je eigen gesprek kunt organiseren, word je geestelijk en lichamelijk goed verzorgd en doen we een beroep op onze gezamenlijke verantwoordelijkheid er met elkaar een betekenisvolle dag van te maken. Er is een mooie mix tussen mensen uit het PO en VO, denkers en doeners, vragen en antwoorden. Ben je benieuwd? Check het programma voor meer informatie.
Er is nog een beperkt aantal plaatsen beschikbaar dus wacht niet en schrijf je hier in.
Deel |
|